Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Samochód jest w obecnych czasach najważniejszym środkiem transportu stanowiącym podstawę prowadzenia firmy, a dla osób mieszkających poza miastem – czasem jedynym środkiem transportu.

W razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze warto mieć numer do zaufanej firmy, która oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę. Każdego dnia mnóstwo kierowców na całym świecie mierzy się nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze. Naszym zadaniem jest pomaganie osobom, których pojazdy odmówiły posłuszeństwa na skutek awarii lub wypadku i które nie mogą poruszać się samodzielnie. Transport jest wykonywany z miejsc awarii lub wypadku do serwisów, ubezpieczalni lub w inne wyznaczone miejsce.

Usługi

Oczywiście jest to ogólny zakres naszej działalności – transportujemy pojazdy również w innych celach, a także oferujemy możliwość wynajęcia auta zastępczego. Prócz aut osobowych posiadamy lawety przystosowane do przewozu innych pojazdów np. motocykli, quadów i innych nietypowych pojazdów.

W ofercie posiadamy usługi transportowe auto-lawetą np. transport samochodów zakupionych za granicą, holowanie samochodów oraz wysyłanie lawet na drogi krajowe lub międzynarodowe. Oferujemy transport krajowy i zagraniczny.

Usługi

Pomoc drogowa z MS-AUTO

Usługi pomocy drogowej wykonujemy całodobowo, również we wszystkie dni świąteczne i dni wolne od pracy
Docieramy do każdego miejsca, udzielamy szybkiej pomocy oraz gwarantujemy bezpieczny transport
Gwarantujemy również wsparcie kierowców z dużym doświadczeniem, którzy rozwiążą każdy problem z załadunkiem i wyładunkiem z lawety transportowanego pojazdu
Kompleksowa pomoc serwisowa

Kompleksowa pomoc serwisowa

Oferujemy nie tylko pomoc drogową i transport, ale również kompleksową pomoc serwisową, zakup części zamiennych, wymianę części i liczne dodatkowe usługi. Zapewnimy Tobie eksperckie wsparcie na wszystkich drogach krajowych i zagranicznych. Zadzwoń do nas, wówczas wyślemy w najszybszym czasie na miejsce zdarzenia ekipę specjalistów.